حسین عبدالباقی در ویلای شخصی خود در اقلیم کردستان

منابع خبری در اقلیم کردستان اعلام کردند فردی با گذرنامه حسین عبدالباقی از مرز پرویز خان با یک خودرو شخصی سه شنبه سوم خرداد 1401ساعت 11:37 دقیقه صبح به همراه دوفرد دیگر وارد این اقلیم شده است که با توجه به احراز هویت الکترونیکی این گذرگاه مرزی احتمالا فرد نامبرده خود شخص بوده است.

گذرگاه مرزی پرویزخان یکی از گذرگاه‌های مرزی غربی ایران با کشور عراق است که در شهرستان قصر شیرین در استان کرمانشاه واقع شده‌است و ارتباط ایران را با اقلیم کردستان عراق مقدور می‌سازد. مسافران و گردشگران ایرانی می‌توانند با خودروهای شخصی خود از مرز پرویزخان این شهرستان به شهرهای مختلف اقلیم کردستان عراق سفر کنند. خروج از کشور از مرز رسمی پرویزخان به قصد مسافرت به شهرهای اقلیم کردستان عراق نیازی به دریافت ویزا ندارد.

نصراله رشنودی

گفتنی است حسین عبدالباقی دارای یک ویلای شخصی مجلل در محله مناره اربیل دارد و ازدوستان نصراله رشنودی سرکنسول ایران در منطقه اقلیم کردستان می باشد که مشترکا دارای صاحب امتیاز یکی از معادن لرستان می باشند.

این در حالی است که صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان در مورد جزییات ریزش ساختمان ۱۰ طبقه اداری -تجاری متروپل آبادان اظهار کرد: بازداشت‌ شدگان این حادثه ۱۰ نفر شامل شهردار فعلی آبادان و دو شهردار سابق و نیز تعدادی از کارکنان شهرداری و ناظران این پروژه هستند و در جهت برخورد با سایر متخلفان، دستور بازداشت تعداد دیگری نیز صادر شده است.

وی افزود: مالک و پیمانکار اصلی ساختمان که از متهمان بوده و دستور بازداشت وی نیز صادر شده بود در جریان ریزش ساختمان در محل حضور داشت و جان خود را از دست داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفته بود باتوجه به‌ کشف اسناد هویتی حسین عبدالباقی، مالک برج متروپل و یکی از متهمان اصلی پرونده در البسه‌ یکی از قربانیان حادثه که غیر قابل تشخیص بوده، دستورات مقتضی جهت تشخیص هویت متوفی از طریق واحد تشخیص هویت فراجا و پزشکی قانونی صادر شد که در نهایت هویت وی مورد تایید قرار گرفت.

برج های دو قلوی متروپل (شماره2) ، برج مسکونی پرستیژ ، برجهای مسکونی پریمو ، مجتمع تفریحی باکس پارک و مجتمع تجاری مهرگان پروژه های در دست احداث هستند و مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی الماس جنوب، مجتمع تجاری الماس اروند ، شهرک خودرویی آبادان، مجتمع اداری وزرا ، بازار سنتی فیدوس ، مجتمع مسکونی والا و مجتمع مسکونی مینیاتور نیز قبلاً احداث و تحویل شده اند.

About خبرگزاری کردستان نیوز

خبرگزاری ملی کردستان اولین خبرگزاری ملی کردستان به چند زبان رسمی اخبار کردزبانهای سراسر جهان را اطلاع رسانی می نماید

Check Also

سخت ترین انتخابات برای رئيسي

در انتخابات مجلس خبرگان در خراسان جنوبی همه رد صلاحیت شدند و فقط یک کاندیدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *