تشبیه کوردستان به زن مدل

هاوری ملا ستار نماینده اتحادیه میهنی در پارلمان کردستان در نشست امروز پارلمان، علیرغم اینکه ریواز فایق رئیس  پارلمان سخن گفتن از موضوع حقوق کارمندان و حقوق بگیران اقلیم را ممنوع کرده بود، در این باره  سخنانی گفت.

وی پس از اینکه رئیس پارلمان به وی تذکر داد؛ ضمن انتقاد از وضعیت راه و جاده های اقلیم که موجب  افزایش آمار تلفات تصادفات شده، گفت که مشکلات بسیاری در اقلیم وجود دارد و عدم حل آن ها نشان می دهد که دولت اقلیم کردستان مانند زنان مدل است و قادر به اجرای خواسته های مردم نیست.

ریواز فایق دوبار از وی پرسید که دولت را به چه چیزی تشبیه کرده و هاوری ملا ستار بار دیگر این جمله را تکرار کرده و گفت که جنسیت دولت اقلیم  زنانه است و رئیس پارلمان نیز به وی تذکر داد نباید از این طریق و در پارلمان به دولت حمله کند.

این اظهارات نماینده اتحادیه میهنی واکنش و اعتراض دیگر نمایندگان  را به دنبال داشت و نسبت به وی واکنش های تندی نشان دادند.

از سوی دیگر در نشست امروز فراکسیون نسل نو در نشست امروز پارلمان کردستان رئیس پارلمان را متهم کردند که به مشکلات مردم نمی پردازد و کاظم فاروق رئیس این فراکسیون نیز کفش های خود را به سوی رئیس پارلمان پرتاب کرد.

About خبرگزاری کردستان نیوز

خبرگزاری ملی کردستان اولین خبرگزاری ملی کردستان به چند زبان رسمی اخبار کردزبانهای سراسر جهان را اطلاع رسانی می نماید

Check Also

رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان در اظهاراتی عنوان کرد …

الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان روز سه‌شنبه در بیست و هفتمین نشست شورای وزرای سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *