کوین ویل ، نایب رئیس محصول واحد کیف پول دیجیتال فیس بوک، غول شبکه های اجتماعی را ترک خواهد کرد.

کوین ویل ، نایب رئیس محصول واحد کیف پول دیجیتال فیس بوک و یکی از سازندگان رمز Libra که اکنون Diem نامیده می شود ، غول شبکه های اجتماعی را ترک خواهد کرد.

امروز در یک موضوع توییتری ، ویل گفت که پس از تقریباً سه سال فیس بوک را ترک می کند و به عنوان رئیس محصول و تجارت در شرکت تجزیه و تحلیل فضا و آزمایشگاه ، مستقر در سانفرانسیسکو ، آزمایشگاه های سیاره قرار می گیرد. وی علاوه بر این که پشت رمز توزین Libra با پشتیبانی فیس بوک ، اکنون Diem بود ، یکی از رهبران واحد کیف پول دیجیتال شرکت رسانه های اجتماعی بود.

ویل گفت: “در عوض تصور كنید اگر زیرساخت های مالی بر اساس یك پروتكل تنظیم شده ، باز و قابل همكاری ساخته شده و از اینترنت الگو گرفته شود – یكی از موانع ورود به بازار كه موجب نوآوری در سطح جهان می شود”. “این همان چیزی است که ما قصد داشتیم با Diem ایجاد کنیم ، و من هنوز هم عمیقا به این ماموریت اعتقاد دارم.”

او اضافه کرد:

"کیف پول دیجیتالی که ما در Novi در حال ساخت آن هستیم ، در ترکیب با کیف پول های Diem دیگر با قابلیت همکاری که توسط شرکت های بزرگ و کوچک ساخته می شوند ، می تواند میلیاردها زندگی را به سمت بهتر تغییر دهد."

گفته می شود که ویل در حال توصیف خود به عنوان “ریاضی و فیزیک از مدرسه دبیرستان” ، از طرفداران بیت کوین (BTC) بود ، زیرا از اوایل سال 2015 به دنبال ارز رمزنگاری شده بود. Strava ، یک ردیاب ورزش با استفاده از شبکه های اجتماعی.

About خبرگزاری کردستان نیوز

خبرگزاری ملی کردستان اولین خبرگزاری ملی کردستان به چند زبان رسمی اخبار کردزبانهای سراسر جهان را اطلاع رسانی می نماید

Check Also

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as — in his view — digital assets are often used to facilitate crime.

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *