پیش بینی بازار بیت کوین شب عید 1400

ورود بازیگران اصلی سرمایه مانند تسلا آمازون و حتی زمزمه های پیوستن خودروسازی بنز به ارزدیجیتال بالاخص بیت کوین ، پیشبینی 64 هزار دلار در شب عید و اواخر مارچ می شود.

پس از افزایش 160 درصدی طی 3 ماه گذشته ، نرخ سود آزاد گزینه های بیت کوین (BTC) به یک رکورد جدید در 12 میلیارد دلار رسید. اگرچه این عدد به نظر غیرمعمول زیاد است ، اما منطقی است که با عبور از بازار سرمایه بیت کوین از 1 تریلیون دلار ، این رقم افزایش یابد.
اگرچه انقضای 3.2 میلیارد دلاری روز جمعه می تواند بر بازار تأثیر منفی بگذارد ، این گزینه ها در میان تقاضاها (خنثی تا صعودی) و گزینه های نزولی تر تقسیم می شوند.

صرافی دریبیت با در اختیار داشتن 85 درصد سهم بازار ، بازار را رهبری می کند. برای انقضا 26 فوریه ، 58500 قرارداد BTC باز باقی مانده است و این معادل 3.2 میلیارد دلار است.

برای خرس هایی که می خواهند موقعیت خود را تا 26 مارس تحویل دهند ، گزینه خرید 44000 دلار در حال حاضر با قیمت 1970 دلار در هر قرارداد معامله می شود. برای ایجاد سود به 16 درصد نزولی از قیمت فعلی 54،000 دلار BTC نیاز دارید.

در این لحظه ، گاوها کنترل کامل انقضا جمعه را دارند ، به خصوص با توجه به عدم تعادل شدید طرف طرف خرید. در مورد فعالیت بالقوه خرس ها ، پاداش ریسک چندان جذاب نیست.
افزایش نرخ بیت کوین به بالای 56،000 دلار ، منقضی شدن گزینه های جمعه را کاملا به نفع گاوها تغییر داد

ورود بازیگران اصلی سرمایه مانند تسلا آمازون و حتی زمزمه های پیوستن خودروسازی بنز به ارزدیجیتال بالاخص بیت کوین ، پیشبینی 64 هزار دلار در شب عید و اواخر مارچ می شود.

About خبرگزاری کردستان نیوز

خبرگزاری ملی کردستان اولین خبرگزاری ملی کردستان به چند زبان رسمی اخبار کردزبانهای سراسر جهان را اطلاع رسانی می نماید

Check Also

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as — in his view — digital assets are often used to facilitate crime.

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *