رئیس فراکسیون اتحادیه میهنی :تا زمان پرداخت حقوق کارمند در هیچ یک از نشست ها شرکت نخواهد کرد

پس از اینکه زیاد جبار رئیس فراکسیون اتحادیه میهنی در پارلمان کردستان، اعلام کرد که شورای رهبری این حزب، تصمیم گرفته است که فراکسیون حزب در پارلمان تا زمانی که موضوع و محور کار نشست های پارلمان بررسی وضعیت اقتصادی و پرداخت حقوق کارمندان و معیشت مردم اقلیم نباشد، در هیچ یک از نشست ها شرکت نکند، امید خوشناو رئیس فراکسیون حزب دمکرات (پارتی) درپارلمان به این تصمیم واکنش نشان داد.
خوشناو در نشستی خبری اعلام کرد که فراکسیون پارتی این تصمیم را نادرست می داند و از اتحادیه میهنی می خواهد در تصمیم خود بازنگری کند.
وی تاکید کرد که هیچ حزبی از جمله حزب دمکرات (پارتی) و اتحادیه میهنی (یکیتی) حق ندارد نشست های پارلمان کردستان را مختل کرده و مانع از نشست های آن شود و چنین امری قابل قبول نیست و گفت:”چنین چیزی را از هیچ طرفی نمی پذیریم.”
همچنین اعلام کرد که حزب دمکرات (پارتی) به توافقاتی که با اتحادیه میهنی دارد، پایبند است و درخواست کرد که دو حزب هرچه زودتر نشستی را برای حل اختلافات میان خود برگزار کنند.
امید خوشناو اعلام کرد که هیئت رئیسه پارلمان کردستان نیز نشستی را برای تعیین محور و دستور کار نشست آتی پارلمان که قرار است هفته آینده برگزار شود، انجام می دهد.

About خبرگزاری کردستان نیوز

خبرگزاری ملی کردستان اولین خبرگزاری ملی کردستان به چند زبان رسمی اخبار کردزبانهای سراسر جهان را اطلاع رسانی می نماید

Check Also

رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان در اظهاراتی عنوان کرد …

الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان روز سه‌شنبه در بیست و هفتمین نشست شورای وزرای سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *